Loader

problém so xenonmi D2S, v noci nič nevidím

Mám problém so svojími xenonmi D2S, v noci nič nevidím.
Objednal som si od Vás D2S Philips 85122, svietivosť sa o niečo zlepšila, ale aj tak to svieti slabšie ako na otcovom štvoročnom Touaregu.
Viete my s tým pomôcť?
Veľmi ďakujem Anton B. Košice

Dobrý deň,

Pokiaľ Vaše vozidlo nesvieti už ako kedysi ani po výmene značkových výbojok Osram, Philips, GE, Narva je potrebné buď zakúpiť nové svetlomety, čo je finančne náročné, alebo sa u nás objednať na opravu svetiel.

Uvedená cena (100€ až 240€) je za opravu 2kusov vysvietených xenon, alebo bixenon svetlometov – výmena projektorov (čočiek-šošoviek), oprava trvá od 1,5hod až 9hodín, zaleží od typu auta, výrobcu svetlometu, funkcie svetlometu (napr. natáčanie AFS).

Po dlhoročných skúsenostiach si dovoľujeme tvrdiť, že v niektorých prípadoch je pri repase životnosť svietivosti dlhšia, ako pri kúpe originál nového svetla, nakoľko aj v prvovýrobe sa občas „šetrí“ na materiáli.

Pokiaľ sú výbojky pôvodné, doporučujeme vymenit aj tie, plynová xenon výbojka po nasvietení od ca. 80.tis. -100.tis km, môže mať podstatne nižší svetelný tok ako nová Xenónová, Bixenónová výbojka (plyn v sklenenej banke pracuje pri teplote ca. 200°C).

Pokiaľ sa pre opravu rozhodnete je nutné si vopred dohodnúť termín opravy emailom alebo telefonicky, pokiaľ ste z ďaleka môžete svetlá odoslať po predchádzajúcej dohode s nami kurérom, svetlá opravíme a následne odošleme na Vašu adresu tiež kuriérom UPS spravidla do 24Hod opravené.

Automobily: Audi A4, A6, A8, VW Passat, Touareg, Sharan, Seat Alhambra, Ford Galaxy, C-Max, Mondeo MK3, MK4, Mercedes E 211, ml w164, CLS W219, Toyota Avensis T25,  BMW E46 rada3, E60, E61 rada5 a iné

Ceny za repas-renováciu xenónových svetiel Vášho konkrétneho auta nájdete tu: http://www.eshopbn.sk/repas/xenony/banovce/slabá/svietivost/xenonyBN.sk

S pozdravom Šiška Slavomír, Bánovce nad Bebravou

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Top